10 lutego 2017

Ubezpieczenia dla firm

ubezpieczenia zawodowego mogą skorzystać osoby prowadzące własną działalność gospodarcza lub wykonujące zawody podwyższonego ryzyka. Zadaniem ubezpieczenia jest zabezpieczenie prywatnego majątku ubezpieczonego. czytaj dalej.

W dzisiejszych czasach posiadanie polisy ubezpieczeniowej przez firmę to podstawa, nigdy nie wiemy, co się czai za rogiem. O wypadek nie trudno za to koszty z jakimi musi się liczyć firma na terenie, której doszło do wypadku są olbrzymie czytaj dalej.

Ubezpieczenie całej foty samochodów wcale nie jest takie proste i wymaga wiele wiedzy. W ubezpieczeniach floty nie chodzi tylko o samo ubezpieczenie, ale również o kompleksowy serwis pojazdów firmowych czytaj dalej.

W życiu nie każdą sytuację da się przewidzieć, dlatego warto wykupić pakiet ubezpieczeń dla firmy, dzięki którym znacznie łatwiej będzie usunąć skutki zdarzeń losowych. Ubezpieczenia dla firm obejmują swoim zakresem zarówno cały majątek firmy, ale można również ubezpieczyć poszczególne elementy czytaj dalej.

Co ubezpieczyć w firmie? Jak mówi stare przysłowie ,,Przezorny zawsze ubezpieczony”, przed podpisaniem umowy zawsze należy sprawdzić, co oferuje nam ubezpieczyciel. Odszkodowanie to jedna kwestia, ale należy sprawdzić za jaki zakres ubezpieczeń płacimy czytaj dalej.