9 lutego 2017

Samochód

Ubezpieczenie Samochodu

Ubezpieczenia samochodowe, czyli powszechnie zwane komunikacyjne dostosowywane są indywidualnie do potrzeb klientów. Posiadając samochód, zobowiązani jesteśmy do opłacenia składki ubezpieczenia OC, tzw. odpowiedzialności cywilnej. Jednak należy zaznaczyć, że przy ubezpieczeniach samochodowych można skorzystać również z AC, assistance czy NNW.

Ubezpieczenie OC oraz assistance

Obowiązkowym ubezpieczeniem OC objęci są wszyscy właściciele samochodów, motocykli czy innych pojazdów mechanicznych. W tym przypadku nie ma żadnych odstępstw od reguły. Ubezpieczenie OC polega na tym, że jeśli ubezpieczony spowoduje szkodę, wypadek czy kolizję to w ramach opłaconej składki poszkodowanemu zostanie wypłacone odszkodowanie.

Ubezpieczenie OC należy zawrzeć najpóźniej w dniu rejestracji pojazdu i jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów, nawet tych, którzy zamierzają trzymać swój samochód w garażu.

Ubezpieczenia komunikacyjne samochodowe

  • ubezpieczenie oc wraz z pakietem assistance

  • pomoc drogowa w czasie kolizji

  • likwidacja szkody

  • wsparcie dla ubezpieczonego i poszkodowanego

  • ubezpieczenie od kradzieży

  • pakiet ubezpieczeń dla flot samochodów

Co znajduje się w ofertach ubezpieczenia OC i assistance?

Zadaniem ubezpieczyciela jest likwidacja szkody w imieniu ubezpieczonego, który opłacił składkę ubezpieczeniową. Składki mogą być rozkładane na raty, uzależnione jest to od indywidualnej sytuacji klienta.

W pakiecie ubezpieczeniowym znajdziemy naprawę pojazdu, holowanie dla ubezpieczonego oraz poszkodowanego, które znajdziemy w pakiecie assistance. Ponadto na indywidualny wniosek klienta wydawana jest Zielona Karta.

Bezszkodowi kierowcy mogą liczyć na zniżki w wysokości 60 proc. oferowanej stawki ubezpieczenia. W ofercie znajdziemy również opcje rozszerzone, jak np. ubezpieczenie szyb w samochodzie.